Google arama motoru optimizasyonu (Seo)

Google & Seo Hizmetleri ile size ve sitenize daima kazandırır. Bu sizin, bizi seçmeniz için yeterli sebeptir.

Seo Nedir?

Klasik anlamıyla İngilizce Search Engine Optimization kavramının kısaltması, Türkçe olarak ise Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Mantığı ise hedeflenilen alanlarda Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer alarak hedef site ya da bloğa organik yani ücretsiz ziyaretçi trafiği sağlamaktır. Bu ücretsiz trafiklerin web sitelerine çok büyük faydaları olduğu testlerce kanıtlanmıştır.

Daha açık bir anlatımla; İnternet ortamında aynı konuları hedefleyen milyonlarca web site bulunmaktadır, Google gibi arama motorlarının bu sitelerin hangisinin kaçıncı sıra ve sayfada yer alacağına karar vermek için kullandıkları bir takım kurallar vardır,İşte SEO bu kuralları bilmek ve web siteyi bu kurallara uyumlu hale getirerek diğer siteler arasından sıyrılıp yukarılarda yer almak için yapılması gereken zorunlu (eğer başarı istiyorsanız tabi) işlemlerdir.


Google & Seo Web Sitenize ve Size Ne Kazandırır ?

1

Ürünlerinizi tüm dünyaya bedava bir şekilde pazarlayabilirsiniz.

2

Reklam bütçenizi azaltabilir, kalıcı bir reklam sağlayabilirsiniz.

3

Firmanızı gazete - telefon olmadan duyurma şansına sahip olabilirsiniz.

4

Maliyeti en düşük ve en etkili reklam türüdür.

5

7 gün 24 saat etkilidir, daima günceldir.

6

2. işyerinizdir, devamlı açıktır ve masrafı pek yoktur.

7

Yüksek bedeller ödemeden sınırsız sayılabilecek tanıtım yapabilirsiniz.

8

Tüm dünyaya açılan kapınızdır yararları saymakla bitmez.

Profesyonel bir çalışma neticesinde artan hit ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız beraberinde artacaktır. Google optimizasyon ve Adwords en etkili reklam biçimidir diyebiliriz. Hiç bir reklam modeli size google arama motoru optimizasyonu ve Adwords kadar dönüş sağlamaz. Özellikle google da ilk sayfa yer almak, hemen, hemen her site sahibinin arzu ettiği bir şeydir. Sizde SEO hizmeti alarak web sitenizi arama motorları dostu yapabilir, ve sitenizin hit almasını sağlaya bilirsiniz.