Blog

05
Eyl

2018 Erzurum Yol Yardım

Erzurum Yol Yardım, çok ciddi kış aylarının yaşandığı ve soğuk iklim koşullarının hüküm sürdüğü Erzurum ve ilçelerinde, 7/24 kesintisiz olaraktan yol yardım, oto kurtarma, araç kurtarma ve oto çekici hizmetlerini, konusunda uzman profesyonel kadrosu ve son teknolojik kurtarıcı araç parkuruyla birlik..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Alçıpan Ustası

Alçıpan ustası, alçıpanı düz bir materyel olarak değil de, onu aslında işlendiğinde altından kıymetli bir malzeme olarak görür. Çünkü, alçıpan ustası bir sanatkadır ve her sanatkarın olduğu gibi alçıpan ustasıda gerçek manada işinde ehildir. Bu cihetten yola çıkacak olursakta gerçek alçıpan ustası, ..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Playstation Tamiri

Sanal oyun dünyasında 90’lı yıllarda büyük çığır açmış ve her geçen gün gelişen yapısıyla her yaşta insanın ilgisini çeken playstation konsolları üstün teknolojiyi de evlerimizin rahatlığında yaşamamızı sağlamıştır. Aksiyon, strateji, zekâ, macera ve yarış oyunlarının yanı sıra film seyr..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Samsun Vinç Kiralama

Samsun vinç kiralama ve forklift hizmetleri olarak bölgede bulunan en saygın vinç firmalarının başında Sak Vinç gelmektedir. Sak Vinç bölgede araç kurtarma, vinç ve forklift hizmetlerini profesyonel manada 7 gün ve 24 saat kesintisiz olaraktan vermektedir. Samsun ilinin merkez ve 17 ilçesinde faaliy..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Ankara Vinç Kiralama

Son yıllarda mega yapılar ve lüks yaşam konutlarıyla çehresi değişen ve gelişen başkent Ankara’da inşaat sektörü en hızlı dönemlerinden birini yaşamaktadır. Sektörün bu altın döneminde beklentilerin de artmasıyla doğru, sağlam ve güçlü inşaat malzemeleri ve araçları kullanmakda büyük önem kaza..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 İstanbul Alçıpan

Günümüz de bir çok ev ve işyerinde neredeyse alçıpanın kullanılmadığı yerleşke yok gibidir. Alçıpanın tabi bu denli yoğun kullanılmasının inşaat sektörü ile ilintili çeşitli sebepleri mevcuttur. Bunların en başında alçıpanın maliyetinin son derece uygun olması gelmektedir. Daha sonra kolay kullanıla..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Samsung Yetkili Servisi

Samsung Yetkili Servisi denince akla gelen ilk firma olan Yapanel Elektronik, İstanbul Bahçelievler'de bulunan Samsung Yetkili Servis atölyesi ile tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir. Her türlü televizyonun marka yada modeli ne olursa olsun tamir hizmetlerini veren Yapanel Elektronik, bu konuda..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Antalya Yol Yardım

Yol yardım, sektörel olarak vazgeçilmez sektörlerin başında gelmektedir. Çünkü yaşadığımız dünyada artık araçsız, arabasız bir hayat düşünmemiz söz konusu değidir. Neredeyse ekmek gibi, su gibi yada hava gibi kullandığımız araçlarımız artık hayatımızın gerçekten olmazsa olmazları arasına girmiştir. ..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Ankara Hurda ve Geridönüşüm

Geridönüşüm ve hurdacılık, ülke, firma ve birey üçgeninde ciddi katklar sağlayan bir sektördür. Zira dünya genelinde hergün hatta her saat yüzbinlerce küçük araç-gereç, çeşitli maddeler, eşyalar, makinalar, araçlar vb gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşya çöpe yani hurdaya çıkmaktadır. İşte bu hu..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 İzmir Vinç Kiralama

Son zamanlarda dünyamız inanılmaz bir şekilde her alanda gelişme göstermiştir. Bu gelişmelerin paralelinde de kulandığımız araç ve gereçler de gelişme göstermiştir. Özellikle çok katlı binaların dünya genelinde artış göstermesiyle birlikte vinç adını verdiğimiz platformlarda aynı orantıda gelişme gö..

Devamını Oku...