Bilgi Paylaştıkça Çoğalır !

İstanbul İnternet Hizmetleri’nin uzman ekibi tarafından web hakkında bilgilerindirici yazılar.

Firma olarak su kaçağı tespiti ve giderilmesi sorunlarınızda etkili hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. Değerli müşterilerimizin bu konudaki sıkıntılarını çok iyi anlıyor ve en yeni teknolojik sistemlerle sorunlarına deva oluyoruz. Su kaçağı tespiti yaparken su tesisatını cihazla test ediyor, kırma işlemi yapmadan su kaçağını buluyor ve tamir ediyoruz. Kırarak yapılan tespitler, artı maliyetler getirmekteydi. Günümüz teknolojisi su kaçağı tespitini cihazla yapmayı mümkün kılmaktadır. Hepimizin isteği, temiz suyun en doğru biçimde kullanım yerine ulaşmasını ve kirli suyun da sorun yaratmadan bina dışına çıkmasını sağlayan su tesisatının sağlıklı şekilde çalışmasıdır. Su tesisatının kaliteli malzeme ile döşenmemesi, maliyeti düşük malzeme kullanılarak yapılması, ileride su kaçaklarına neden olacağı için oturduğunuz daireye ya da binaya zarar verecek, size ve diğer bina sakinlerine sorun yaratacaktır.

Teknolojinin ilerlemesi ve yeni cihazların bulunmasıyla su kaçağı kolaca tespit edilmektedir. Eski yıllara oranla daha hızlı, sonuç odaklı ve pratik bir şekilde kırmadan, dökmeden su kaçağının tespiti yapılmaktadır. Evinizde göreceğiniz duvarda ıslaklık, kabarma, şişme, duyumsadığınız rutubet kokusu bir su kaçağının göstergesidir. Böyle sıkıcı bir sorunla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.  Biz, su kaçağı tespiti ve giderilmesi için uzman ekibimiz ve son teknolojiye sahip cihazlarımızla sizi bu dertten, zahmetsizce kurtarmak adına hizmet vermekteyiz. Yenilenen teknolojiyi yakından takip eden cihazlarımız ve uzman kadromuzla sizlere tam memnuniyet sağlayacak hizmeti sunmaktayız. Su kaçağı tespitini yapan modern cihazlarımızla evinizi kırıp, dökmeden su kaçağını tespit ederek tamirini yapmaktayız.

Antalya Su Kaçağı firması olaraktan önce su kaçağının nerede olduğunu tespit edip, sonra tamiri işini gerçekleştiririz. Cihazla yapılan tespitler sonrasında sorunu gidermek çok daha kolaydır. Kirli su kaçağı oluştuğunda, kameralar yardımıyla pimaş boru içi görüntüleme yaparız. Sonra, kameranın görüntülediği sorunlu noktanın tam nereye denk geldiğini dedektör ile tespit ederiz. Uzmanlarımız su kaçağını tamir etmek için, cihazla tespit edilen bu küçük alanda tesisatın borusunu dışarıya çıkaracak şekilde küçük bir kırma işlemi yaparlar. Devamında ise borunun tamirini gerçekleştirirler. Ardından açılan yeri kapatırlar. Her tür su kaçağı tespiti ve giderilmesi işlemi için hizmetinizdeyiz.