Bilgi Paylaştıkça Çoğalır !

İstanbul İnternet Hizmetleri’nin uzman ekibi tarafından web hakkında bilgilerindirici yazılar.

Vinç kiralama sektöründe önemli bir yere sahibiz. Firmamız kurulduğu günden bu yana, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak başarılı işlere imza atmıştır. Kiralık vinç firması olarak çok geniş seçenekli bir araç parkuruna sahip olduğumuz için farklı alanlarda kullanılacak vinçler temin edebiliyoruz. Öncelikle sepetli vinç kiralama olmak üzere, kamyon üstü katlanan vinç kiralama, mobil vinç kiralama gibi çeşitli seçeneklerde vinç kiralama hizmeti veriyoruz. Sektörün önde gelen vinç kiralama firmalarından bir tanesiyiz.

 

Vinç kiralama hizmetimizden yararlanacak müşterilerimize, amaçlarına uygun hizmet verebilmek için, yönlendirme ve bilgilendirmeler de yapıyoruz. Çünkü kiralık vinçlerden tam performans almanız için vincin boyutu, yapacağınız işin boyutuyla uyum göstermelidir. Bu uyum olmazsa vinçleri ve platformları yarar sağlayacak şekilde kullanamazsınız. Bu çok verimli teknolojik cihazlardan fayda sağlayamazsınız. İşinizi kolaylıkla yapmak ve en iyi sonucu almak için kullanacağınız aletlerin boyutları ile ihtiyacınız olan işin boyutlarını uygun tutmak zorundasınız. İşte bu tarz konularda müşterilerimize gerekli rehberlik hizmetini de sunarak, bizden kiraladıkları vinçlerle en iyi sonuçları almaları için onlara yardımcı olmaktayız. Hizmetlerimizin içeriğini şöyle özetleyebiliriz:

* Lastik tekerlekli, paletli, sepetli gibi çeşitlerdeki mobil vinçlerimiz yer değiştirme becerisine sahip oldukları için çok farklı alanlarda çalışabilmektedir.

* Sabit vinçlerimiz, liman, ambar, fabrika gibi geniş alan iş yerlerinde sabit bir noktaya bağlı olarak iş gören, taşıma ve kaldırma işlemlerini yapan iş makinelerimizdir.

* Kamyon üstü vinç kiraladığınızda, işinizi tamamlamak için gereken diğer her çeşit ihtiyacınız, tarafımızdan temin edilmektedir. Çünkü firma olarak önceliğimiz iş güvenliğidir.

* Kiralık vinç fiyatları; saatlik, günlük, haftalık, aylık olmak üzere, müşterilerimizin gereksinimlerine göre ve kiralama işleminin konumu, işin mahiyeti gibi etkenlere göre değişim göstermektedir.

* Bizim sepetli vinçlerimizin bakımı ve yenilenmesi sürekli yapılmaktadır. Ve bu işlem en yüksek kalite standartlarında yapılır. İş güvenliği öncelikli amacımız olduğu için araçlarımızın fiziki ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeyiz.

* Müşterilerimiz için Antalya Vinç Kiralama olaraktan, vinç kiralama hizmetinde, uygun fiyatlarla çalışmaya, kaliteli ve yetkin hizmet vermeye özen göstermekteyiz.