Google bizim işimiz ve size gerçekten faydalı oluruz.

Google 1. sayfada çıkmak artık hayal değil

Google 1. sayfada çıkmak istiyorsanız, öncelikle sabırlı olmanız gerekmektedir. Sabır bu işin ilk şartıdır. Daha sonra yavaş yavaş, doğru adım ve staretijilerle ve tamamen özgün olmak koşulu ile doğal metodlarla yol almalısınız. Unutmayınız ki, Google arama motorunda ilk sayfada çıkabilmenin bir çok kriteri bulunmaktadır. Bu kriterler, alan adı ile başlar, site içeriğine kadar, yüzlerce noktanın birleşmesi ile ve doğru çalışmalarla sizleri hedefe yani başarıya götürür. Ancak tüm bu kriterleri hem iyi bilmek lazım, hem de çalışma yapılacak siteyi çok iyi gözlemleyerek doğru adım ve staretijilerle çalışmaların yapılması gerekir. 

Google 1. sayfada çıkmak ile alakalı firmamız, İstanbul İnternet Hizmetleri'nin Türkiye genelinde birbirinden değerli yüzlerce farklı referansı bulunmaktadır. Hemen hemen her sektörden ve birbirinden tamamen bağımsız olan referanslarımız, bizlerin bu noktada başarısınıda gözler önüne sermektedir. Ziya Paşa'nın dediği gibi; "Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz." düsturuyla hareket eden firmamız ile sizlerde rakiplerinize karşı farkındalık oluşturabilirsiniz.

GOOGLE REFERANSLARIMIZ :

1. Örnek : "Antalya Sepetli Vinç", kelimesinde http://www.antalyasepetlivinc.net web sitesi, google arama motorunda 1. sayfa, 1. sırada yer almaktadır.

2. Örnek : "İstanbul Alçıpan", kelimesinde http://www.istanbulalcipan.com.tr web sitesi, google arama motorunda 1. sayfa, 1. sırada yer almaktadır.

3. Örnek : "Playstation Tamiri", kelimesinde http://www.playstationtamiri.net web sitesi, google arama motorunda 1. sayfa, 1. sırada yer almaktadır.

 

google 1.sayfa ilk sırada çıkmak