Garanti ve İade

İADE KOŞULLARI

Aşağıda web site kullanımına ilişkin sözleşme yer almaktadır. KULLANICI ve İSTANBUL İNTERNET HİZMETLERİ   bu sözleşme gerekliliklerine uymak zorundadır.

1. TARAFLAR
Osmanağa Mah. Başçavuş Sok. Emintaş İş Merkezi Kat:1 D:314 Kadıköy - İSTANBUL adresinde mukim  Kemal SARIKUŞ (iş bu protokolde kısaca "İSTANBUL İNTERNET HİZMETLERİ " olarak anılacaktır) ile diğer tarafta web sitesinin kullanım hakkını satın alacak olan şahıs veya şirket (bundan böyle KULLANICI olarak anılacaktır) arasında yapılmış bir sözleşmedir

 1. ÜCRET VE ÖDEMELER
  Sözleşmeye konu olan ilgili web sitesinin satış fiyatı ücreti satın alma formunun bulunduğu ilgili sayfada belirtilmiştir. Satın alma esnasında o anki bedeller üzerinden hesaplama yapılır ve KULLANICININ bu ücreti kredi kartı veya banka havalesi ile ödemesi sonucu 3 gün içerisinde Web Sitesi aktif edilir ve bunun sonrasında KULLANICIDAN sözleşmenin kapsadığı yıl için ilave bir ücret talep edilmez. Ücret, yıllık ödenmesi gereken (alan adı kullanıcıya aittir,istefiği sağlayıcıdan ismii temin edebilir, ödeme ve yenilenmesi kullanıcıya aittir) hosting, web sitesi, site içerik yönetim panelinin İSTANBUL İNTERNET HİZMETLERİ sunucuları üzerinde bir yıllık kullanım hakkını kapsayan ücrettir.

 

İptal Prosedürü
KULLANICI web sitesi siparişinin iptalini iade@istanbulinternethizmetleri.com adresinden talep edebilir . 

a )Satın alınan ve tekrar satışı olmayan google adwords, facebook reklam, içerik yerleştirme hizmeti, logo tasarım hizmeti iptal ve iade edilmez.

b ) Sipariş esnasında belirtildiği gibi kontrol panel lisansları, sunucu / sanal sunucu işlemlerinde geri ödeme yapılmaz.

c ) Müşterinin siparişi telefon ile vermesi durumunda ödeme bildirimini internet sitesi üzerinden yapması mecburidir. Yapılan ödeme karşılığında alacağı script hazır script değil ise teslimat süresi 7 gün ile 120 gün arasında değişiklik göstermektedir. 

d ) Verilen siparişlerde PARA İADESİ KESİNLİKLE SÖZ KONUSU OLAMAZ. Siparişin 120 gün içerisinde teslim edilmediği taktirde, yatırılan ücret kişi adına oluşturulan hesaba kredi olarak yüklenir. Krediler sadece mevcut web sitesi paketlerinde kullanılabilir.

 

 Askıya Alınma

A )  Ödeme konusunda problem yaşanması, kredi kartı& izyco ile ödeme talimatı olan KULLANILAR’DA  provizyon sorunları veya hüküm ve yükümlülükler ile ilgili maddelerden dolayı İSTANBUL İNTERNET HİZMETLERİ  , müşteriye verilen hizmetlerin tümünü, E-Mail, Web, FTP hesaplarının tamamını durdurma hakkını saklı tutar.

6.2: Bu durumun devam süresince KULLANICI adına E-Mail, Web, FTP erişimleri yapılamaz ve E-Mail hesapları bloke olarak ; gelen E-Mail’ ler geri çevrilir.

6.3: Sunucu üzerinde site başına en fazla CPU ve RAM kullanım oranı %15 ‘dir . %15 ‘ limitini geçen kullanıcı hesapları , ilk uyarının ardından kapatılır ve askıya alınır.

6.4: Sunucu üzerindeki tüm yazılımların güvenliği müşterilerimize aittir. Okuma ve Yazma izninden ve benzeri gibi izinlerden kaynaklanabilecek yada yazılımınız ile ilgili kaynaklanabilecek herhangi bir konuda hiçbir şekilde şirketimiz sorumlu değildir!…

 1. SÖZLEŞMENİN FESHİ
  KULLANICI, kullanım süresi sonunda web sitesi hizmetini almak istemediği takdirde Web Sitesi'ni yenilemez ve sözleşme feshedilmiş sayılır.
  KULLANICININ Web Sitesi'ni sözleşmeye aykırı bir biçimde kullanımının tespiti halinde İSTANBUL İNTERNET HİZMETLERİ sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir. Sözleşmenin feshi halinde önceki dönemlere ait ödemeler KULLANICIYA iade edilmeyecektir.
  İSTANBUL İNTERNET HİZMETLERİ , web sitesinin yayına başlangıç tarihinden itibaren bir yıllık sürenin bitimine 1 ay kala KULLANICIYI bilgilendirir. Ayrıca Bilgi Kurumsal e-mail aracılığıyla tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait hizmetin süresinin uzaması ile ilgili hatırlatma maili gönderir. Hatırlatma mailinin teknik aksaklıklar nedeniyle KULLANICI'ya ulaşmamış olmasından dolayı KULLANICI, İSTANBUL İNTERNET HİZMETLERİ’nden hiç bir maddi (tazminat, zarar tazmini vb.) talepte bulunamaz. Ödemesi yapılmadığı için yenilenmeyen hizmetlere ait alan adlarının düşmesi durumunda KULLANICI, İSTANBUL İNTERNET HİZMETLERİ’den hiç bir maddi (tazminat, zarar tazmini vb.) talepte bulunamaz.

  4. CEZA
  Bu sözleşme şartlarında olabilecek her türlü anlaşmazlıklarda İstanbul mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.

  İşbu sözleşme verilen hizmetin başlamasıyla geçerlilik kazanır.